ArtyA Son of a Gun – Quiet Riot

296 700 

Unikátní hodinky ArtyA vyrobené v jediném kuse

 
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Zbraně ne vždy zabíjejí lidi, čas ale ano. Čas umíme měřit, ale nevíme, kolik nám ho zbývá. Proto si je třeba život užít, každou minutu z něj.

Tyto unikátní hodinky byly vytvořeny za pomoci reálných, použitých nábojů, střelného prachu a listů stromů.

 

ArtyA Son of a Gun – Quiet Riot

 

Pouzdro: Ocel High Grade 316 L s PVD úpravou a průměrem 47 mm

Kalibr: Mechanický s automatickým nátahem, manufakturně upravený

Číselník: Pravé náboje, střelný prach prach a listy stromů

Sklíčko: Safírové s antireflexní úpravou

Rotor strojku: 3 vystřelené nábojnice

Řemínek: Ručně šitý s ArtyA sponou

 

Limitovaná edice: 1 kus

 

Nové hodinky s plnou zárukou a kompletním balením.

Maloobchodní cena s DPH: 10.831,- EUR

 

Yvan Arpa se považuje za jednoho z nejodvážnějších tvůrců hodinek současnosti.

Potom, co výrazně přispěl k některým z největších hodinářských příběhů (DNA Concept pro Romain Jerome, Big Bang pro Hublot atd.) založil v roce 2010 vlastní společnost s názvem ArtyA.

 

Člověk hrající podle vlastních pravidel vytváří umělecká díla nezapadající do žádné existující kategorie hodinářství. Každý vyrobený model je buď limitovaný nebo unikátní, kreativní a provokující. Nikomu jinému se nepodařilo otřást konzervativním světem hodinek tak silně a v tak krátkém čase.

 

Společnost je 100% nezávislá, s týmem menším než 10 lidí. Její součástí je i vlastní výroba strojků, tedy něco, co je dnes v hodinářství velmi vzácné. Značka a její manufaktura má sídlo v Ženevě.

 

Modelové řady jsou vyráběné v různých velikostech od 38 mm do 47 mm. Tyto modely umožňují Yvanu Arpovi mít otevřené, živé hřiště, na kterém rozehrává kreace s dary přírody a nekonvenčními materiály. Unikátní kusy tak vznikají za pomoci listů stromů, vulkanické horniny, křídel motýlů (pod dohledem příslušných orgánů), pravých nábojů, oceli zasažené bleskem atd.

 

 

Všechny ručně vyráběné číselníky jsou dílem umělkyně Dominique Arpa-Cirpka, používající různé techniky, z kterých mnohé nebyly v hodinářském odvětví nikdy použity.

 

Hodinky ArtyA jsou určeny především pro lidi, kteří si přejí mít na zápěstí kvalitu, příběh a individualismus. Mnohé z nich si už našli místo v muzeích nebo byly vydražené za vysoké ceny na privátních aukcích po celém světě.

 

Styl

Funkce

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Limitovaná edice

Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.