Originální mechanické švýcarské a další hodinky

Ball CM2052D-LFJ-SL Trainmaster Worldtime Chronograph

107 200 

Společenské pánské automaty s indexy s tritiovým plynem, který svítí nepřetžitě až 25 let bez nutnosti nasvícení
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné společenské pánské mechanické hodinky Ball CM2052D-LFJ-BK Traimaster Worldtime Chronograph. Strojek Ball RR 1502 s automatickým nátahem, ukazatelem času, data, dne v týdnu a chronographem. Průměr pouzdra 42 mm, safírové sklíčko s antireflexní úpravou. Indexy jsou tvořeny trubičkami napuštěnými speciálním tritiovým plynem, který svítí ve stejné intenzitě po dobu 25 let (speciální patent značky Ball). Odolnost 5 ATM.

 

 

 

 

 

Americkou znlogo Ballačku Ball jistě není třeba znalcům hodinek blíže představovat. Je známá svými kvalitními, přesnými a odolnými hodinkami. Využívá nejmodernější materiály, zvláštní konstrukce a prověřené švýcarské strojky, které nechává projít certifikací COSC jako chronometry. Hodinky osvětluje tritiovou technologií a každé z nich se mohou pochlubit perfektním zpracováním i moderním designem.

Historie rozvoje hodinářského umění v Americe úzce souvisí s vývojem místních železnic. Až do té doby mělo každé americké město svůj vlastní čas nejčastěji určován podle polohy Slunce. Příchod železnice a jejích dlouhých tratí spojujících jednotlivá města vyžadoval i vzájemnou koordinaci času, bez níž by hrozily nehody vlaků.

Technologie, které značka Ball používá, jsou na velmi vysoké úrovni a zajišťují dlouholetou spokojenost s hodinkami používanými i v nejnáročnějších prostředích. Nárazem poškozený vlásek je jednou z nejčastějších příčin poruchy přesnosti hodinek, nebo dokonce znamená konec chodu jejich strojku. Značka Ball používá SpringLOCK® Patented Anti-Shock System, který eliminuje až 66 % účinku nárazu.

Revoluční je i přístup značky Ball k ochraně strojku proti vlivu magnetického pole. K jeho ochraně se používá materiál nazvaný Mumetal a zároveň je i v některých modelech hodinek použit speciální mechanismus s clonou. Mumetal je slitina niklu, železa, mědi a molybdénu.

Rozdíl tlaku mezi vnitřním a vnějším tlakem působícím na hodinky může zapříčinit jejich trvalé poškození. Značka Ball používá patentované řešení umístění  heliového ventilu přímo do korunky hodinek.

Ke snadnému ovládání některých svých chronografů používá značka Ball posuvný ovladač, který zastane veškeré ovládání stopek sám, tzv. Slide Chronograph. Ve směru hodinových ručiček se chronograf spouští a zastavuje, pohybem proti směru se resetuje.

Barva ciferníku

Funkce

Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana

Kalibr

Katalogové číslo: bf423f71a604 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.