Originální mechanické švýcarské a další hodinky

Ball CM3090C-L1FJ-WH Storm Chaser Pro

73 700 

Nádherné pánské klasické společenské hodinky s chronographem a telemetrem na lunetě
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné pánské klasické společenské hodinky s chronographem Ball CM3090C-L1FJ-WH Storm Chaser Pro. Použitý stroj: Mechanický stroj s automatickým nátahem BALL RR1402 Funkce: 15 mikro trubiček s tritiovým plynem na hodinové, minutové a vteřinové ručičce a na číselníku pro možnost nočního čtení – svítí nepřetržitě po dobu 25 let bez nutnosti nasvícení Chronograph (mechanické stopky) s možností měření času až 12 hodin Telemeter na lunetě Hodiny, minuty, vteřiny, den v týdnu a datum Odolnost proti nárazu: 5,000Gs Odolnost proti vodě: 100m / 330ft Pouzdro: Nerezová ocel Ø 42mm, výška 15.65mm hliníková luneta Anti-reflexní safírové sklíčko průhled na dýnku do stroje přes safírové sklíčko Korunka jištěna závitem Pásek: Pásek z pravé kůže, průměr u pouzdra 21 mm, speciální spona – motýlek Ciferník: Bílá barva s černými intarziemi

 

Americkou znlogo Ballačku Ball jistě není třeba znalcům hodinek blíže představovat. Je známá svými kvalitními, přesnými a odolnými hodinkami. Využívá nejmodernější materiály, zvláštní konstrukce a prověřené švýcarské strojky, které nechává projít certifikací COSC jako chronometry. Hodinky osvětluje tritiovou technologií a každé z nich se mohou pochlubit perfektním zpracováním i moderním designem.

Historie rozvoje hodinářského umění v Americe úzce souvisí s vývojem místních železnic. Až do té doby mělo každé americké město svůj vlastní čas nejčastěji určován podle polohy Slunce. Příchod železnice a jejích dlouhých tratí spojujících jednotlivá města vyžadoval i vzájemnou koordinaci času, bez níž by hrozily nehody vlaků.

Technologie, které značka Ball používá, jsou na velmi vysoké úrovni a zajišťují dlouholetou spokojenost s hodinkami používanými i v nejnáročnějších prostředích. Nárazem poškozený vlásek je jednou z nejčastějších příčin poruchy přesnosti hodinek, nebo dokonce znamená konec chodu jejich strojku. Značka Ball používá SpringLOCK® Patented Anti-Shock System, který eliminuje až 66 % účinku nárazu.

Revoluční je i přístup značky Ball k ochraně strojku proti vlivu magnetického pole. K jeho ochraně se používá materiál nazvaný Mumetal a zároveň je i v některých modelech hodinek použit speciální mechanismus s clonou. Mumetal je slitina niklu, železa, mědi a molybdénu.

Rozdíl tlaku mezi vnitřním a vnějším tlakem působícím na hodinky může zapříčinit jejich trvalé poškození. Značka Ball používá patentované řešení umístění  heliového ventilu přímo do korunky hodinek.

Ke snadnému ovládání některých svých chronografů používá značka Ball posuvný ovladač, který zastane veškeré ovládání stopek sám, tzv. Slide Chronograph. Ve směru hodinových ručiček se chronograf spouští a zastavuje, pohybem proti směru se resetuje.

Barva ciferníku

Funkce

Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana

Kalibr

Šířka pásku

Katalogové číslo: bf423f71a604 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.