Christian Paul pásek 43 mm blue-silver

1 085 

Náhradní pásek pro hodinky  Christian Paul
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Náhradní pásek k hodinkám Christian Paul – průměr 43 mm.

 

 

 

Mladá australská hodinářská značka, původem ze Sydney. Přichází s novým konceptem a přístupem k hodinkám a jejich pořízení. Základem kolekce jsou dva rozměry pouzder – 35 mm a 43 mm. Zjednodušeně se dá říci dámské a pánské, ale tyto mantinely se v dnešní době zásadně mění, jelikož dámy milují a rády nosí pánské hodinky. V těchto základních velikostech máte na výběr ze širokého spektra barev a možností. To co je tu navíc je možnost individualizace Vašich hodinek pomocí pásků. Ty jsou nabízeny v nepřeberném množství a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. Designér značky Timothy Caruana navíc pružně reaguje na změny módních trendů, tudíž k základu Vašich hodinek si můžete neustále pořizovat další pásky v aktuálně požadovaných variacích. Vaše hodinky Vám tedy vydrží velmi dlouho a stylově nezestárnou.

Základem hodinek je quartzový stroj od japonské značky Miyota : GL30 – ukazuje čas pomocí tří ruček. Pouzdra se vyrábí z kvalitní nerezové oceli 316L. Sklíčka jsou z tvrzeného minerálu.

 

Změna způsobu, jakým přemýšlíte o hodinkách

 

„Chci dát více svobody zákazníkovi. Chci, aby se každý jednotlivec mohl oprostit od tradičních způsobů nákupu hodinky“ : Timothy Caruana

 

 

Hodinářská značka Christian Paul Sydney : zděděný vzor inovace, spojení tradice, postupu a vize, která navždy mění způsob, jakým jsou hodinky prodávány a nakupovány. Síla značky Christian Paul spočívá v na první pohled čitelné identitě – odvážná statečnost – jedinečná schopnost vytvářet hodinky, které jsou minimalistické, přesto atraktivní.

 

Umělecká tvorba hodinek spojená s technickým řemeslem, designem a inovacemi spočívá na našem v Sydney narozeném návrháři Timothy Caruanovi. Vyvrcholení každého díla je spojováno tedy výlučně s kulturou, barvami a krajinou, které Sydney nabízí. Ty jsou jedinečné a vzácné.

 

Prostřednictvím vytvoření hodinářské značky Christian Paul jsme upevnili naši pozici nejrychleji rostoucí australské designérské značky, která zůstává na čele inovací v oblasti hodinářství a vytváření špičkových módních trendů. Značka vytváří novou estetiku, nové koncepty, na jejichž základě šíříme to, co vzniklo a má původ ve městě Sydney do celého světa.

 

Jako průkopník inovativních směrů usiluje Timothy Caruana o poskytnutí hodinek, které se přizpůsobí současným přáním, a přesto budou navždy upotřebitelné – koncept, jak je možné na jedné platformě dosahovat obnovy s vždy aktuálním pohledem na vývoj módy a posledních trendů.

 

Připojte se k nám na naší cestě času!

Pásek

Šířka pásku

Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.