Originální mechanické švýcarské a další hodinky

Louis Chevrolet 7101

49 900 

Nádherně zpracované pánské mechanické sportovní hodinky s automatickým nátahem a chronographem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherně zpracované pánské sportovní hodinky Louis Chevrolet s upravovaným strojkem Eta-Valjoux 7750 – mechanický strojek s automatickým nátahem a chronographem. Hodinky mají průměr pouzdra 43 mm, pouzdro je z nerezové oceli 316L. Sklíčko je safírové s oboustranným antireflexem. dolnost hodinek je 10 ATM. Hodinky jsou vybaveny nádherným silným koženým páskem s masivní sponou typu motýlek. Na pásku je cvoček s číslem 8 – startovním číslem Louise Chevroleta. Stejný motiv čísla 8 je i místo standardní vteřinové ručičky. Všechny hodinky z výroby značky Louis Chevrolet jsou vyráběny v limitovaných edicích s vlastním výrobním číslem. Navíc značka nabízí přes webový konfigurátor vytvoření vlastní variace daného modelu – můžete si vybrat barvu pouzdra, číselníku, druh pásku, atd. Po zadání vlastní variace je možné mít svůj vlastní kus do 14-ti dnů k vyzvednutí v našem hodinářství. Značka je rodinným stříbrem švýcarské hodinářské manufaktury, která dodává různé součástky pro dlouhou řadu významných švýcarských hodinářských firem (rotory pro Hublot, Breitling, Louis Moinet, vyrábějí ručky pro Patek Philippe, dělají datová kola pro nový model Tag Heuer – Heuer1, zlatá měsíční fáze pro Zenith nebo patent otočných diamantů pro Cartier). Rozsah jejich výroby umožňuje vyrobit v podstatě cokoliv, co se v hodinkách nachází.

 

 

 

 

logo Louis ChevroletZnačka je rodinným stříbrem švýcarské hodinářské manufaktury, která dodává různé součástky pro dlouhou řadu významných švýcarských hodinářských firem (rotory pro Hublot, Breitling, Louis Moinet, vyrábějí ručky pro Patek Philippe, dělají datová kola pro nový model Tag Heuer – Heuer1,  zlatá měsíční fáze pro Zenith nebo patent otočných diamantů pro Cartier). Rozsah jejich výroby umožňuje vyrobit v podstatě cokoliv, co se v hodinkách nachází. Samotné hodinky Louis Chevrolet jsou potom výkladní skříní umu této manufaktury. Hodinky jsou to především sportovní s odkazem na osobnost slavného jezdce Louise Chevroleta, který se narodil v srdci švýcarského hodinářského průmyslu – La Chaux De Fonds. Jako jezdec používal vždy číslo 8, které na hodinkách vždy nějakým způsobem najdete. Jeho motem vždy bylo : Never give up – Nikdy se nevzdávej, což je i moto hodinářské manufaktury Louis Chevrolet, která sama má několik technologických patentů a velký důraz klade na vývoj.

 

Všechny hodinky z výroby značky Louis Chevrolet jsou vyráběny v limitovaných edicích s vlastním výrobním číslem. Navíc značka nabízí přes webový konfigurátor vytvoření vlastní variace daného modelu – můžete si vybrat barvu pouzdra, číselníku, druh pásku, atd. Po zadání vlastní variace je možné mít svůj vlastní kus do 14-ti dnů k vyzvednutí v našem hodinářství.

Konfigurátor najdete na tomto odkazu : http://configurateur.louischevrolet.ch/categories-en

Barva ciferníku

Funkce

Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana

Kalibr

Šířka pásku

Katalogové číslo: 540b1d08d97f Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.