Originální mechanické švýcarské a další hodinky

Louis Chevrolet 9502 Silver Dial

21 990 

Pánské sportovní hodinky s masivním koženým páskem a mechanickým strojkem s automatickým nátahem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Pánské sportovní hodinky s masivním koženým páskem a mechanickým strojkem s automatickým nátahem Eta 2824/2. Hodinky ukazují čas a datum. Pouzdro je z nerezové oceli 316L, sklíčko je safírové s antireflexní úpravou. Nádherný motiv na číselníku – šachovnicový praporek. Hodinky jsou ze speciální limitované edice dosahující 500 kusů. Na dýnku je malý průhled na setrvačku a dále gravírování v podobě podobizny Louise Chevroleta s jeho životním mottem : „Never Give Up!“ Všechny hodinky z výroby značky Louis Chevrolet jsou vyráběny v limitovaných edicích s vlastním výrobním číslem. Navíc značka nabízí přes webový konfigurátor vytvoření vlastní variace daného modelu – můžete si vybrat barvu pouzdra, číselníku, druh pásku, atd. Po zadání vlastní variace je možné mít svůj vlastní kus do 14-ti dnů k vyzvednutí v našem hodinářství. Značka je rodinným stříbrem švýcarské hodinářské manufaktury, která dodává různé součástky pro dlouhou řadu významných švýcarských hodinářských firem (rotory pro Hublot, Breitling, Louis Moinet, vyrábějí ručky pro Patek Philippe, dělají datová kola pro nový model Tag Heuer – Heuer1, zlatá měsíční fáze pro Zenith nebo patent otočných diamantů pro Cartier). Rozsah jejich výroby umožňuje vyrobit v podstatě cokoliv, co se v hodinkách nachází.

 

 

 

 

logo Louis ChevroletZnačka je rodinným stříbrem švýcarské hodinářské manufaktury, která dodává různé součástky pro dlouhou řadu významných švýcarských hodinářských firem (rotory pro Hublot, Breitling, Louis Moinet, vyrábějí ručky pro Patek Philippe, dělají datová kola pro nový model Tag Heuer – Heuer1,  zlatá měsíční fáze pro Zenith nebo patent otočných diamantů pro Cartier). Rozsah jejich výroby umožňuje vyrobit v podstatě cokoliv, co se v hodinkách nachází. Samotné hodinky Louis Chevrolet jsou potom výkladní skříní umu této manufaktury. Hodinky jsou to především sportovní s odkazem na osobnost slavného jezdce Louise Chevroleta, který se narodil v srdci švýcarského hodinářského průmyslu – La Chaux De Fonds. Jako jezdec používal vždy číslo 8, které na hodinkách vždy nějakým způsobem najdete. Jeho motem vždy bylo : Never give up – Nikdy se nevzdávej, což je i moto hodinářské manufaktury Louis Chevrolet, která sama má několik technologických patentů a velký důraz klade na vývoj.

 

Všechny hodinky z výroby značky Louis Chevrolet jsou vyráběny v limitovaných edicích s vlastním výrobním číslem. Navíc značka nabízí přes webový konfigurátor vytvoření vlastní variace daného modelu – můžete si vybrat barvu pouzdra, číselníku, druh pásku, atd. Po zadání vlastní variace je možné mít svůj vlastní kus do 14-ti dnů k vyzvednutí v našem hodinářství.

Konfigurátor najdete na tomto odkazu : http://configurateur.louischevrolet.ch/categories-en

Barva ciferníku

Funkce

Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana

Kalibr

Šířka pásku

Katalogové číslo: 540b1d08d97f Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.