Originální mechanické švýcarské a další hodinky

Louis Chevrolet 9502 Silver Dial

Louis Chevrolet 9502 Silver Dial

21 990 

Pánské sportovní hodinky s masivním koženým páskem a mechanickým strojkem s automatickým nátahem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Na objednávku. Dostupné obvykle do 2 týdnů. Přesný termín vám zjistíme u výrobce.

 

Pánské sportovní hodinky s masivním koženým páskem a mechanickým strojkem s automatickým nátahem Eta 2824/2. Hodinky ukazují čas a datum. Pouzdro je z nerezové oceli 316L, sklíčko je safírové s antireflexní úpravou. Nádherný motiv na číselníku – šachovnicový praporek. Hodinky jsou ze speciální limitované edice dosahující 500 kusů. Na dýnku je malý průhled na setrvačku a dále gravírování v podobě podobizny Louise Chevroleta s jeho životním mottem : „Never Give Up!“ Všechny hodinky z výroby značky Louis Chevrolet jsou vyráběny v limitovaných edicích s vlastním výrobním číslem. Navíc značka nabízí přes webový konfigurátor vytvoření vlastní variace daného modelu – můžete si vybrat barvu pouzdra, číselníku, druh pásku, atd. Po zadání vlastní variace je možné mít svůj vlastní kus do 14-ti dnů k vyzvednutí v našem hodinářství. Značka je rodinným stříbrem švýcarské hodinářské manufaktury, která dodává různé součástky pro dlouhou řadu významných švýcarských hodinářských firem (rotory pro Hublot, Breitling, Louis Moinet, vyrábějí ručky pro Patek Philippe, dělají datová kola pro nový model Tag Heuer – Heuer1, zlatá měsíční fáze pro Zenith nebo patent otočných diamantů pro Cartier). Rozsah jejich výroby umožňuje vyrobit v podstatě cokoliv, co se v hodinkách nachází.

 

 

 

 

logo Louis ChevroletZnačka je rodinným stříbrem švýcarské hodinářské manufaktury, která dodává různé součástky pro dlouhou řadu významných švýcarských hodinářských firem (rotory pro Hublot, Breitling, Louis Moinet, vyrábějí ručky pro Patek Philippe, dělají datová kola pro nový model Tag Heuer – Heuer1,  zlatá měsíční fáze pro Zenith nebo patent otočných diamantů pro Cartier). Rozsah jejich výroby umožňuje vyrobit v podstatě cokoliv, co se v hodinkách nachází. Samotné hodinky Louis Chevrolet jsou potom výkladní skříní umu této manufaktury. Hodinky jsou to především sportovní s odkazem na osobnost slavného jezdce Louise Chevroleta, který se narodil v srdci švýcarského hodinářského průmyslu – La Chaux De Fonds. Jako jezdec používal vždy číslo 8, které na hodinkách vždy nějakým způsobem najdete. Jeho motem vždy bylo : Never give up – Nikdy se nevzdávej, což je i moto hodinářské manufaktury Louis Chevrolet, která sama má několik technologických patentů a velký důraz klade na vývoj.

 

Všechny hodinky z výroby značky Louis Chevrolet jsou vyráběny v limitovaných edicích s vlastním výrobním číslem. Navíc značka nabízí přes webový konfigurátor vytvoření vlastní variace daného modelu – můžete si vybrat barvu pouzdra, číselníku, druh pásku, atd. Po zadání vlastní variace je možné mít svůj vlastní kus do 14-ti dnů k vyzvednutí v našem hodinářství.

Barva ciferníku

stříbrná

Funkce

datum

Pásek

kožený pásek

Průměr pouzdra

43 mm

Sklíčko

Safírové

Voděodolnost

10 ATM

Zadní strana

safírové sklo

Kalibr

Eta 2824/2

Šířka pásku

22 mm

Katalogové číslo: 540b1d08d97f Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.