PRIM CAERUS

74 900 

Kolik vteřin v životě je nám dáno vnímat úplnou krásu, vědět, že teď je ten nejpříhodnější okamžik? Caerus je bohem příhodného času. Hodinky Caerus nemají jen měřit čas (Chronos), ale nabízí svým archetypálním a proporcionálně vyváženým tvarem krásu, zbavenou všeho balastu, prostou a jednoduchou. Hodinky PRIM CAERUS ukazují ten nejpříhodnější okamžik.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

 

Dostupné na objednávku.

OKAMŽIK

Kolik vteřin v životě je nám dáno vnímat úplnou krásu, vědět, že teď je ten nejpříhodnější okamžik?
Caerus je bohem příhodného času. Hodinky Caerus nemají jen měřit čas (Chronos), ale nabízí svým archetypálním a proporcionálně vyváženým tvarem krásu, zbavenou všeho balastu, prostou a jednoduchou. Hodinky PRIM CAERUS ukazují ten nejpříhodnější okamžik.

POUZDRO

Pouzdro hodinek je zcela pravdivé. Předvádí prostor číselníku i prostor mechanického strojku jako oddělené části spojené jediným prvkem.

JEDNODUCHOST

Tyto hodinky jsou založeny na nevšední jednoduchosti, kterou jim dává minimum dílů. Vycházejí z rotačního pohybu, který odměřuje čas. Kruh jako základní tvar, nic více. Nejedná se však o minimalistickou samolibost. Číselník zobrazuje všechny číslice. Kruh však není narušen ničím jiným, než korunkou umístěnou na pozici 12. Prostor číselníku je pak připraven na použití nejrůznějších materiálů dle individuální volby zákazníka.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: 98-119-450-00-1 Kategorie: , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.