PRIM KLASIK 36 Q

9 900 

Klasické společenské hodinky se hodí pro každou příležitost. Jednoduchý, čistý design pouzdra i číselníku umožňuje univerzální využití.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

 

MINIMALISMUS

Klasické společenské hodinky se hodí pro každou příležitost. Jednoduchý, čistý design pouzdra i číselníku umožňuje univerzální využití.

POUZDRO

Pouzdro z nerezové oceli může být lesklé i broušené. Velikost 40mm vyhovuje většině zákazníků, menší průměr pouzdra 36mm je vhodný pro dámy, případně i pány drobnější konstituce.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

, ,

Katalogové číslo: 39-889-427-00-1 Kategorií: , , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.