PRIM KUPKA 40 Automatic

39 900 

Hodinky PRIM KUPKA 40 jsou vyráběny s pouzdrem z leštěné nerezové oceli, safírovým sklem a řemínkem z hovězí kůže. Osazeny jsou kvalitní švýcarským mechanickým strojkem Sellita s automatickým nátahem.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

 

Dostupné na objednávku.

PRIM AUTOMATIC

Hodinky z nové řady PRIM AUTOMATIC jsou určené příznivcům českých hodinek PRIM, pro které však není prioritou manufakturní in-house strojek. Hodinky jsou osazeny kvalitním švýcarským strojkem, téměř všechny ostatní komponenty jsme však vyrobili v naší manufaktuře v Novém Městě nad Metují. Pouzdro včetně korunky je vyrobeno náročnou metodou třískového obrábění a také číselník i ručky vyrobily zručné ruce našich zaměstnanců

VÝJIMEČNÉ

Spojili jsme zručnost a důvtip českých hodinářů s fantazií a genialitou českého umělce Františka Kupky a s přispěním grafika Jiřího Lammela jsme vytvořili zcela mimořádné hodinky.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ

Hodinky PRIM KUPKA 40 jsou vyráběny s pouzdrem z leštěné nerezové oceli, safírovým sklem a řemínkem z hovězí kůže. Osazeny jsou kvalitním švýcarským mechanickým strojkem Sellita s automatickým nátahem.

První model z nové řady PRIM LINEA AUTOMATIC nabídla společnost zákazníkům již v loňském roce. Na základě pozitivních reakcí a ohlasů se ELTON rozhodl zařadit do této řady i další oblíbené modely – klasický model PRIM SVATOVÁCLAVSKÉ a PRIM BEATA, dámské hodinky vytvořené podle designu módní návrhářky Beaty Rajské.

 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: 71-094-347-00-1 Kategorie: , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.