PRIM ORLÍK II DLC

79 900 

Novinka od tradičního českého výrobce hodinek PRIM, společnosti ELTON hodinářská, potěší všechny milovníky modelu PRIM ORLÍK, který je pro mnohé ikonou československé hodinařiny.

 
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Novinka od tradičního českého výrobce hodinek PRIM, společnosti ELTON hodinářská, potěší všechny milovníky modelu PRIM ORLÍK, který je pro mnohé ikonou československé hodinařiny.

POVRCHOVÁ DLC ÚPRAVA

Název hodinek PRIM ORLÍK II DLC napovídá, že hlavní roli hraje nově použitá povrchová úprava, díky které získal legendární model neobyčejně působivý vzhled.

POUZDRO

Masivní pouzdro o průměru 42 mm s broušenou povrchovou úpravou DLC v černé barvě zaujme na první pohled, ve stejné úpravě je i korunka, víko a spona kaučukového řemínku.

STROJEK

Hodinky jsou osazené in-house kalibrem 98 s automatickým nátahem, strojek je vyrobený s povrchovou DLC vrstvou. Tato úprava strojku byla poprvé použita u mimořádné úspěšného modelu PRIM ORLÍK 2018.
Další specialitou designu je černý číselník s tmavě šedými iluminovanými indexy. Průhledné zadní víko hodinek nabízí pohled na strojek. Vodotěsnost 10 ATM umožňuje univerzální užití při všech běžných denních aktivitách.

 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: 98-943-467-39-1 Kategorie: , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.