PRIM REVOLUCE L.E.

89 000 

Poslední limitovaná edice roku 2019 je především připomenutím 30 let, které uplynuly od tzv. Sametové revoluce v listopadu 1989.

 
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

INSPIRACE DVĚMA NEJVÝZNAMNĚJŠÍMI REVOLUCEMI

Novoměstská společnost ELTON hodinářská, jediný český výrobce hodinek PRIM, představuje limitovanou edici PRIM REVOLUCE. Tvůrci edice vyrobené v počtu pouhých třiceti kusů, se nechali inspirovat dvěma nejvýznamnějšími revolucemi, které pozitivním způsobem ovlivnily dějiny České republiky ve 20. století.
Poslední limitovaná edice letošního roku je především připomenutím 30 let, které uplynuly od tzv. Sametové revoluce v listopadu 1989. Název edice odkazuje také na revoluční události, které v roce 1918 vedly ke vzniku samostatného Československa.

MALÝ STÁTNÍ ZNAK

Na tyto přelomové události, díky kterým získala naše republika svou dnešní podobu, upozorňuje několik detailů, které klasicky minimalistický design hodinek PRIM REVOLUCE ozvláštňují. Na číselníku je decentně zobrazen historický znak Čech – heraldický český lev na malém státním znaku.

STYLIZOVANÝ LIST LÍPY

Čas ukazují lístkové modřené žíhané ručky, vteřinovou ručku pak zdobí stylizovaný list lípy, tradičního českého národního stromu. Celkové barevné ladění číselníku také koresponduje s koncepcí hodinek věnovaných oslavě významných událostí českých dějin. Na barvy trikolory – tedy i české vlajky – odkazuje kombinace bílého podkladu číselníku, červeného znaku a modrých ruček.

1918-1989-2019

Na zadním dýnku jsou kromě čísla limitované edice vyryty tři letopočty – revoluční roky 1918 a 1989 a také 2019 – rok výroby limitované edice. Prosklené víko umožňuje pohled na in-house strojek PRIM kalibr 93 s ručním nátahem.

PIKTOGRAM

Piktogram Novoměstských oblouků – nový symbol pro hodinky s manufakturním mechanickým strojkem PRIM – je umístěn na můstku setrvačky.

Poslední limitovaná edice roku 2019 je především připomenutím 30 let, které uplynuly od tzv. Sametové revoluce v listopadu 1989.

 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Limitovaná edice

Katalogové číslo: 93-013-416-00-1 Kategorie:
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.