PRIM SVATOVÁCLAVSKÉ 36/71

37 900 

Klasické společenské hodinky. Popis na číselníku „ Sanctus  Venceslaus , Dux Bohemiae , Dei Gratia „ „Svatý Václav z Boží milosti vévoda český “
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

 

Dostupné na objednávku.

PRIM AUTOMATIC

Hodinky z nové řady PRIM AUTOMATIC jsou určené příznivcům českých hodinek PRIM, pro které však není prioritou manufakturní in-house strojek. Hodinky jsou osazeny kvalitním švýcarským strojkem, téměř všechny ostatní komponenty jsme však vyrobili v naší manufaktuře v Novém Městě nad Metují. Pouzdro včetně korunky je vyrobeno náročnou metodou třískového obrábění a také číselník i ručky vyrobily zručné ruce našich zaměstnanců.

ČÍSELNÍK

Tištěný číselník se standardně vyrábí jen ve stříbrné barvě a zdobí jej latinský nápis velebící sv. Václava, symbol české státnosti: „Sanctus Venceslaus, Dux Bohemiae, Dei Gratia“, tedy „Svatý Václav, z Boží milosti kníže český“.
Označení PRIM AUTOMATIC pak vychází z historie společnosti ELTON. Klasické logo PRIM, vytvořené v roce 1969 konstruktérem Josefem Židem, je doplněno nápisem AUTOMATIC v podobě používané od roku 1978 na hodinkách s upraveným automatickým strojkem.
První model z nové řady PRIM LINEA AUTOMATIC nabídla společnost zákazníkům již v loňském roce. Na základě pozitivních reakcí a ohlasů se ELTON rozhodl zařadit do této řady další varianty těchto hodinek společně s ojedinělými a nápaditými hodinkami PRIM KUPKA nebo PRIM BEATA, dámským modelem vytvořeným podle designu módní návrhářky Beaty Rajské.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

,

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

, ,

Katalogové číslo: 71-921-300-00-1 Kategorií: , , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.