Schaumburg Watch SteamPunk re-creation

45 600 

Pánské ručně patinované hodinky Schaumburg Watch SteamPunk re-creation
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

SteamPunk re-creation je druhé vydání SteamPunk 1. Technicky a opticky jej manufaktura zdokonalila. Jako stojek se používá nový ručně vyráběný SW-07.1 se speciálně vyrobenými deskami, mosty. Také náramek je nový, má bronzový vintage styl. U této série se nepoužívá žádná barva. Všechny patentované odstíny jsou vyráběny ručně v procesu ohřevu a stárnutí. Pouzdro hodinek může časem patinovat. Žádný model této řady není jako druhý. Každý model je jedinečný.

Pouzdro: patinované, ocel, 5 atm
Průměr pouzdra: 42 mm
Ciferník: patinovaný
Sklíčko: safírové
Stroj: mechanický nátah SW-07.1, vyvážení ETACHRON, spirála, paletová vidlice, Incabloc, 18 000 A / h, most Schaumburger 3/4
Řemínek: kůže, patinovaná (ručně vyráběná Schaumburg Watch)

 

Schaumburg logo Schaumburg watchWatch je německá hodinářská manufaktura s menší produkcí, zaměřená na limitované edice a zajímavé svébytné originály. V jejich nabídce najdete nádherné ručně skeletované strojky, nebo zvláštní hodinářské komplikace – například regulátor, chronograph nebo měsíční fáze. Například jejich model Moon Galaxy dostal ocenění „Watch of the Year Award“ veletrhu hodinek SEW ( www.sewbrno.cz ). Tyto hodinky mají nádhernou měsíční fázi v podobě velkého měsíce, jejich ciferník je pak vyroben z materiálu GoldStone, který má nádherný efekt noční oblohy.

 

Hodinky značky Schaumburg Watch vznikají od roku 1998. Při výrobě je stálo používáno velké procento ruční práce. Ročně je vyprodukováno okolo 1000 – 1500 kusů hodinek. Vždy se jedná o hodinky s mechanickým strojkem. Hodinky vznikají v manufaktuře ve městečku Rinteln. Firma je zajímavá i tím, že jedna z mála dokáže testovat hodinky na odolnost 600 BAR (6000 metrů), provádějí tedy testy vodotěsnosti nejen pro své hodinky, ale i pro celou řadu jiných výrobců. V řadě Unikatorium jsou pak dostupné ručně skeletované hodinky – tuto uměleckou činnost pro Schaumburg Watch zajišťuje mistr hodinář Jochen Benzinger.

 

Další zvláštností je speciální extrémně velká měsíční fáze, která se nachází v celé řadě modelů. Tato měsíční fáze má odchylku 1 den za 122,5 roku a jejím autorem je mistr hodinář Martin Braun, který byl dříve součástí týmu manufaktury Schaumburg Watch.

 

Styl

,

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SteamPunk re-creation Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.