Schaumburg Watch Tree of Luck

74 200 

Ručně skeletované hodinky z produkce německé manufaktury Schaumburg Watch – Tree of Luck (strom štěstí)
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Tento model přesně ukazuje, že hodinky mohou být i uměleckým dílem – ručně skeletované hodinky z produkce německé manufaktury Schaumburg Watch – Tree of Luck (strom štěstí). Hodinky mají ručně skeletoný stroj SW07 s motivem stromu – listy jsou tvořeny polodrahokamy. Stroj ručně skeletoval mistr hodinář Jochen Benzinger. Hodinky mají strojek s ručním nátahem s rezervou chodu 42 hodin. Průměr pouzdra z nerezové oceli 316 L je 42 mm. Sklíčko je safírové, stejně tak na dýnku je safírové sklo, které zajišťuje pohled do nádherně skeletovaného stroje. Odolnost je 5 AT. Pásek je kožený v jemně zelené barvě.

 

 

 

Schaumburg logo Schaumburg watchWatch je německá hodinářská manufaktura s menší produkcí, zaměřená na limitované edice a zajímavé svébytné originály. V jejich nabídce najdete nádherné ručně skeletované strojky, nebo zvláštní hodinářské komplikace – například regulátor, chronograph nebo měsíční fáze. Například jejich model Moon Galaxy dostal ocenění „Watch of the Year Award“ veletrhu hodinek SEW ( www.sewbrno.cz ). Tyto hodinky mají nádhernou měsíční fázi v podobě velkého měsíce, jejich ciferník je pak vyroben z materiálu GoldStone, který má nádherný efekt noční oblohy.

 

Hodinky značky Schaumburg Watch vznikají od roku 1998. Při výrobě je stálo používáno velké procento ruční práce. Ročně je vyprodukováno okolo 1000 – 1500 kusů hodinek. Vždy se jedná o hodinky s mechanickým strojkem. Hodinky vznikají v manufaktuře ve městečku Rinteln. Firma je zajímavá i tím, že jedna z mála dokáže testovat hodinky na odolnost 600 BAR (6000 metrů), provádějí tedy testy vodotěsnosti nejen pro své hodinky, ale i pro celou řadu jiných výrobců. V řadě Unikatorium jsou pak dostupné ručně skeletované hodinky – tuto uměleckou činnost pro Schaumburg Watch zajišťuje mistr hodinář Jochen Benzinger.

 

Další zvláštností je speciální extrémně velká měsíční fáze, která se nachází v celé řadě modelů. Tato měsíční fáze má odchylku 1 den za 122,5 roku a jejím autorem je mistr hodinář Martin Braun, který byl dříve součástí týmu manufaktury Schaumburg Watch.

 

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

,

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.