Schaumburg Watch Urbanic 2

31 200 

Unikátní pánské hodinky s mechanickým strojkem s automatickým nátahem ukazují čas a datum.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Unikátní pánské hodinky Schaumburg Watch Urbanic 2. Hodinky jsou díky ergonomickému pouzdru ideální pro široké i štíhlé zápěstí, takže působí příjemným a čistým dojmem. Vynikající čitelnost za denního světla a v noci doplňuje dokonalou ergonomii. Mimořádně jasné pigmenty Superluminova na dosvitu na rukou zajišťují výjimečnou čitelnost v noci. . Mechanický automatický stroj SW-20a je založen na tradičním švýcarském systému. Vyznačuje se nerozbitným mainspringem Nivarox, vyvažovacím kolečkem s kompenzací teploty, přesným ukotvením kotvy a systémem ochrany proti otřesům Incabloc. Ultra spolehlivý stroj je uložen v ocelovém pouzdře o průměru 45 mm. Tloušťka je 10,5 mm a celé pouzdro je bezpečně chráněno antireflexním safírovým sklem trvale odolným vůči tlaku až 10 atm, což odpovídá hloubce vody 100 metrů.

 

Schaumburg logo Schaumburg watchWatch je německá hodinářská manufaktura s menší produkcí, zaměřená na limitované edice a zajímavé svébytné originály. V jejich nabídce najdete nádherné ručně skeletované strojky, nebo zvláštní hodinářské komplikace – například regulátor, chronograph nebo měsíční fáze. Například jejich model Moon Galaxy dostal ocenění „Watch of the Year Award“ veletrhu hodinek SEW ( www.sewbrno.cz ). Tyto hodinky mají nádhernou měsíční fázi v podobě velkého měsíce, jejich ciferník je pak vyroben z materiálu GoldStone, který má nádherný efekt noční oblohy.

 

Hodinky značky Schaumburg Watch vznikají od roku 1998. Při výrobě je stálo používáno velké procento ruční práce. Ročně je vyprodukováno okolo 1000 – 1500 kusů hodinek. Vždy se jedná o hodinky s mechanickým strojkem. Hodinky vznikají v manufaktuře ve městečku Rinteln. Firma je zajímavá i tím, že jedna z mála dokáže testovat hodinky na odolnost 600 BAR (6000 metrů), provádějí tedy testy vodotěsnosti nejen pro své hodinky, ale i pro celou řadu jiných výrobců. V řadě Unikatorium jsou pak dostupné ručně skeletované hodinky – tuto uměleckou činnost pro Schaumburg Watch zajišťuje mistr hodinář Jochen Benzinger.

 

Další zvláštností je speciální extrémně velká měsíční fáze, která se nachází v celé řadě modelů. Tato měsíční fáze má odchylku 1 den za 122,5 roku a jejím autorem je mistr hodinář Martin Braun, který byl dříve součástí týmu manufaktury Schaumburg Watch.

 

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: Urbanic 2 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.