Seiko Dawn Grey Series SRPD03K1 – “Samurai”

12 290 

Limitovaná edice Seiko Dawn Greys Series ve verzi “Samurai”
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Limitovaná edice Seiko Dawn Greys Series určená výhradně pro evropský trh v počtu 2018 kusů v provedení Seiko Prospex “Samurai”. Barevné spojení šedého číselníku s oranžovou barvou inspirované scenérii západu slunce nad mořem. To vše dodáváno v exkluzivní krabičce. Automatický pohon. Rezerva chodu: 41hod. Počet kamenů: 23.

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské “Želvy”, “Tuňáky”, sportovní “Samuraje”, “5” nebo “Sumo”, či čisté retro”Helmet” neboli “helmy”.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Počet kamenů

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Limitovaná edice

Katalogové číslo: SRPD03K1 Kategorie: , , , Štítek:
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.