Seiko SGEH75P1

4 590 

Klasické pánské hodinky s arabskými číslicemi.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Elegantní pánské společenské hodinky Seiko SGEH75P1. Strojek mají quartzový. Pouzdro je ocelové s průměrem 40 mm. Díky černým arabským číslicím na bílém číselníku je krásně čitelný čas. Sklíčko je safírové. Pásek je černý kožený. Vodotěsnost hodinek je 10 ATM.

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Typ

, ,

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Pásek

Zadní strana

Voděodolnost

Katalogové číslo: SGEH75P1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.