Seiko SNE373P1

10 150 

Výrazné solární potápěčské hodinky Seiko, odolnost 20 ATM
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Výrazné solární potápěčské hodinky Seiko, odolnost 20 ATM. Hodinky v sobě mají kondenzátor s životností 7 let. Dobíjí se pomocí solárního článku přes číselník. Jedná se o vlastní konstrukci firmy Seiko.

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce

Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Kalibr

Katalogové číslo: SNE373P1 Kategorie: , Štítky: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.