Seiko SNP141P1

22 300 

Pásnké hodinky Seiko s dobíjením kondenzátoru pomocí rotoru – systém Kinetic a s funkcí věčného kalendáře.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Pánské hodinky Seiko SNP141P1 z řady Premier poháněné systémem kinetic. Jedná se o analogové quartzové hodinky vybavené technologií Kinetic vyvinutou výrobcem SEIKO. Tato technologie generuje elektrickou energii k pohánění hodinek z pohybů Vašeho těla a ukládá ji v nabíjecí baterii, která tak nevyžaduje pravidelnou výměnu.

Za účelem úspory uložení elektrické energie hodinky přibližně 24 hodin poté, co jsou sundány
ze zápěstí, automaticky vstoupí do úsporného režimu, při kterém se nehýbou ručky. Poté s nimi stačí jen párkrát zahýbat a čas se automaticky sám nastaví.

Hodinky Seiko SNP139P1 mají také funkci věčného kalendáře a to až do roku 2100. Díky tomu budete mít vždy správně nastavené datum.

Další funkce jsou: ukazatel měsíce, 24 hodinové zobrazení času a indikátor přestupného roku.

Pouzdro i tah je z nerezové oceli 316 L. Průměr pouzdra je 43 mm, sklíčko je safírové. Voděodolnost těchto hodinek je 10 ATM.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

,

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

, , , ,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SNP141P1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.