Seiko SNZF15K1

8 200 

Klasické sportovní automaty od značky Seiko s kovovým tahem a otočnou (tzv. Pepsi) lunetou
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Klasické sportovní automaty od značky Seiko s kovovým tahem a otočnou, tzv. Pepsi lunetou. Rezerva chodu je 36 hodin. Hodinky mají odolnost 10 ATM, jsou tedy vhodné i pro plavání. Luneta je otočná, funguje jako jednoduché stopky (je vybavená aretací). Průměr pouzdra je 42 mm, výška 13 mm. Záruční přesnost chodu je -10/+60 vteřin za den. Hodinky patří do slavné řady Seiko 5 – jsou to velmi odolné, kvalitně zpracované hodinky s velmi příjemnou cenou. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko s označením 4R36 (tzv. Day-Date).

 

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce
Pásek
Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana

Kalibr

Katalogové číslo: SNZF15K1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.