Seiko SPC155P1

6 190 

Nádherné pánské společenské hodinky s chronographem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné pánské společenské hodinky Seiko SPC155P1. Strojek mají quartzový s chronographem. Pouzdro je ocelové s průměrem 43 mm. Ručky a indexy jsou nádherně modřené. Pásek je z hnědé kůže s bílým prošitím. Sklíčko minerální tvrzené – Hardlex.

 

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce
Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Kalibr

Šířka pásku

Katalogové číslo: SPC155P1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.