Seiko SRN051P1

6 790 

Klasické pánské hodinky, strojek s technologií Kinetic – dobíjí se pohybem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Klasické pánské hodinky Seiko SRN051P1. Strojek je technologie Kinetic – základem je quartzový stroj s kondenzátorem (výdrž až 7 let), který se nabíjí pomocí mechanického rotoru – ten generuje proud. Hodinky tedy v sobě kombinují jak technologii mechanických hodinek, tak technologii Quartz, jsou tedy oproti čistě mechanickým hodinkám extrémně přesné. Průměr pouzdra je 42 mm. Hodinky ukazují čas a den v týdnu. Ukazují i rezervu nátahu – resp. stav dobití kondenzátoru.

 

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce
Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Katalogové číslo: SRN051P1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.