Seiko SRP705K1

7 590 

Stylové pánské mechanické společenské hodinky Seiko SRP705K1 s automatickým nátahem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Stylové pánské společenské hodinky Seiko SRP705K1. Strojek je mechanický s automatickým nátahem. Průměr pouzdra z nerezové oceli je 42 mm, odolnost 10 ATM. Hodinky ukazují čas a datum. Sklíčko je z trvrzeného minerálu – Hardlex. Rezerva chodu při plném nátahu je 41 hodin. Pásek je z pravé hnědé kůže.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce

Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Kalibr

Šířka pásku

Katalogové číslo: SRP705K1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.