Seiko SRP775K1

11 890 

Klasické mechanické potápěčské hodinky s automatickým nátahem Seiko 775K1 Turtle – slavné „Želvy“
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Klasické potápěčské hodinky Seiko 775K1 Turtle – slavné „Želvy“. Strojek je mechanický s automatickým nátahem. Pouzdro i tah jsou z nerezové oceli, průměr pouzdra je 45 mm. Luneta je otočná s aretací. Odolnost je 20 ATM. Korunka je jištěná závitem. Indexy jsou potřeny materiálem Lumibright (technologie Seiko), svítivost je výrazná. Nádherný retro model, který vyniká svojí extrémní odolností.

 

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce

Pásek
Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Kalibr

Počet kamenů

Šířka pásku

Katalogové číslo: SRP775K1 Kategorie: , Štítek:
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.