Seiko SRPA21K1 PADI

11 790 

Speciální limitovaná edice hodinek Seiko SRPA21K1 – PADI – s certifikátem sdružení profesionálních potápěčů
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Speciální limitovaná edice hodinek Seiko SRPA21K1 – PADI – hodinky mají certifikát sdružení profesionálních potápěčů PADI – logo je viditelné jak na číselníku, tak na dýnku. Odolnost hodinek je 20 ATM, korunka je jištěna závitem. Číselník je v nádherné modré barvě, otočná aretační luneta je stylu PEPSI. 🙂 Průměr pouzdra 45 mm. Strojek je mechanický s automatickým nátahem 4R36. Odolné proti magnetismu do 4800 A/m (60 gauss). Extrémně odolné speciální potápěčské hodinky s nepřehlédnutelným retro designem.

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce

Pásek
Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Kalibr

Katalogové číslo: srpa21k1 Kategorie: , Štítek:
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.