Seiko SRPB15K1

6 990 

Výrazné pánské hodinky Seiko SRPB15K1 v retro stylu
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Nádherné výrazné pánské hodinky Seiko SRPB15K1 v úchvatném retro stylu. Strojek je mechanický s automatickým nátahem 4R36. Odolnost je 10 ATM, hodinky ukazují čas, den v týdnu a datum. Osazeny jsou kovovým tahem. Průměr pouzdra je 44 mm. Seiko se tímto modelem vrací k historii, kterou z tohoto modelu cítíte velmi silně. Výrazné odolné hodinky, které vyniknou na každé pánské ruce.

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

, ,

Počet kamenů

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: SRPB15K1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.