SEIKO SRPB43J1

10 690 

Elegantní pánské mechanické hodinky Seiko SRPB43J1  „Cocktail Time“, model inspirovaný koktejlem Skydiving.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné klasické pánské hodinky Seiko SRPB431J1 z řady Presage, kolekce Cocktail Time. Konkrétně tento model je inspirovaný koktejlem Skydiving. Strojek těchto hodinek je mechanický s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu 41 hodin. Voděodolnost je 5 ATM. Vypouklé sklíčko hardlex chrání stříbrný paprskovitý číselník s jemným modrým nádechem, který ukazuje čas a datum. Průměr ocelového pouzdra je 40 mm. Hodinky jsou doplněny kvalitním koženým řemínkem s modrým prošitím. Seiko Skydiving jsou precizně zpracované a elegantní hodinky.

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Počet kamenů

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

,

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SRPB43J1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.