SEIKO SRPB46J1

14 690 

Elegantní pánské mechanické hodinky Seiko SRPB46J1  “Cocktail Time”, model inspirovaný koktejlem Manhattan.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné klasické pánské hodinky Seiko SRPB461J1 z řady Presage, kolekce Cocktail Time. Konkrétně tento model je inspirovaný koktejlem Manhattan. Strojek těchto hodinek je mechanický s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu 41 hodin. Voděodolnost je 5 ATM. Vypouklé sklíčko hardlex chrání hnědý paprskovitý číselník, který ukazuje čas a datum. Průměr zlaceného ocelového pouzdra je 40,5 mm. Řemínek je kožený s trojitou sponou a tlačítkem pro uvolnění. Seiko Manhattan jsou precizně zpracované a elegantní hodinky.

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské “Želvy”, “Tuňáky”, sportovní “Samuraje”, “5” nebo “Sumo”, či čisté retro”Helmet” neboli “helmy”.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Počet kamenů

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: SRPB46J1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.