Seiko SRPB89K1

7 190 

Hodinky Seiko 5 sports s modrou lunetou
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Hodinky Seiko 5 sports SRPB89K1 – s modrou lunetou. Strojek je poháněn mechanicky s automatickým nátahem (4R35 s rezervou chodu min. 41 hodin). Průměr pouzdra je 43,4 mm. Luneta je otočná s aretací – funguje jako jednoduché stopky. Hodinky mají odolnost 10 ATM. Hodinky jsou velmi odolné, kvalitně zpracované a s velmi příjemnou cenou. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko, hodinky jsou doplněny o kovový tah.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: SRPB89K1 Kategorie: , , , Štítek:
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.