Seiko SRPF17K1 CHUN-LI Model – Limitovaná edice 9.999 kusů

11 990 

Očekávaná limitovaná edice Street Fighter.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Očekávaná limitovaná edice automatických hodinek Seiko 5 – Street Fighter. Limitovaná edice 9.999 kusů pro celý svět vznikla na motivy legendární počítačové bojovky, kterou fanoušci znají více než 30 let.

Kombinace modré a zlaté ožívá na šatech Chun-Li. Stejný design jako na jejím límci je na pozici 12 hodin a náramek s ostny, který nosí, inspiroval indexy na 6 a 9 hodinách. Krásný dračí vzor z jejího pásku byl přenesen na kožený řemínek, a příkaz pro speciální pohyb „Spinning Bird Kick“ je vyryt na zadní straně pouzdra.

Postava CHUN-LI – Chun-Li je důstojník Interpolu, který ohromuje ostatní bojovníky skvělými kopacími pohyby a nosí uniformu navrženou na základě čínských šatů. Tento model spolupráce zahrnuje různá kouzla ženského bojovníka Chun-Li se silnou vnitřní silou.

Průměr ocelového pouzdra je 42,5 mm, výška 13,4 mm. Voděodolnost hodinek je 10 ATM.  Luneta je jednosměrně otočná, na zadním víčku je vygravírované výrobní číslo hodinek. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko s označením 4R36.

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Počet kamenů

Funkce

, ,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

, ,

Limitovaná edice

Katalogové číslo: SRPF17K1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.