Seiko SRPF19K1 RYU Model – Limitovaná edice 9.999 kusů

11 990 

Očekávaná limitovaná edice Street Fighter.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Očekávaná limitovaná edice automatických hodinek Seiko 5 – Street Fighter. Limitovaná edice 9.999 kusů pro celý svět vznikla na motivy legendární počítačové bojovky, kterou fanoušci znají více než 30 let.

Design modelu je inspirován klasickou „do-gi“ Judo uniformou, napodobeniny škrábanců na lunetě reflektují tvrdý trénink Rya na cestě k „opravdovému bojovníku“. U indexu označujícím 9 hodin se nachází zjednodušený nápis „Furinkazan“ z jeho rukavic, v překladu znamenající: „rychlý jako vítr, jemný jako les, prudký jako oheň a neotřesitelný jako hora“. Tento nápis je také vytištěn na zadní straně pásku, zatímco příkaz pro jeho speciální pohyb „Hadoken“ je na zadní straně pouzdra.

Postava RYU – Tento model představuje filozofii Ryu, který se věnuje neúnavnému výcviku, jehož cílem je stát se „skutečným bojovníkem“. Hodinky symbolizují víru bojovníka, kterého neustále tlačí vpřed jeho nekompromisní a skromný přístup.

 

Průměr ocelového pouzdra je 42,5 mm, výška 13,4 mm. Voděodolnost hodinek je 10 ATM.  Luneta je jednosměrně otočná, na zadním víčku je vygravírované výrobní číslo hodinek. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko s označením 4R36.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Počet kamenů

Funkce

, ,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

,

Zadní strana

Pásek

Typ

, ,

Limitovaná edice

Katalogové číslo: SRPF19K1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.