Seiko SRZ485P1

7 290 

Jemné dámské společenské hodinky Seiko SRZ385P1
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Jemné dámské společenské hodinky Seiko SRZ485P1. Hodinky mají strojek na baterii (Quartz). Pásek je z enerezové oceli. Průměr pouzdra je 30 mm. Sklíčko je z tvrzeného minerálu. Odolnost je 3 ATM.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské “Želvy”, “Tuňáky”, sportovní “Samuraje”, “5” nebo “Sumo”, či čisté retro”Helmet” neboli “helmy”.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

,

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SRZ485P1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.