SEIKO SSA337J1

13 590 

Mechanické pánské hodinky Seiko SSA337J1 v klasickém stylu
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné klasické pánské hodinky Seiko SSA337J1 z řady Presage. Strojek je mechanický s automatickým nátahem 4R57. Odolnost je 10 ATM, hodinky ukazují čas, datum a rezervu nátahu. Pásek je kožený, sklíčko safírové.  Průměr pouzdra je 42 mm. Jsou to mechanické hodinky s automatickým nátahem ve střízlivém, klasickém ale velmi pěkném stylu.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Barva ciferníku

Funkce

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana

Kalibr

Počet kamenů

Katalogové číslo: SSA337J1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.