SEIKO SSA387J1

14 590 

Elegantní pánské mechanické hodinky Seiko SSA387J1  „Cocktail Time“, model inspirovaný koktejlem Gimlet.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné klasické pánské hodinky Seiko SSA387J1 z řady Presage, kolekce Cocktail Time. Konkrétně tento model je inspirovaný koktejlem Gimlet. Strojek těchto hodinek je mechanický s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu 41 hodin. Voděodolnost je 5 ATM. Číselník s paprskovým efektem má hluboký vlisovaný vzor, jehož oslnivá krása je vytvářena sedmi vrstvami laku a křišťálovou čistotou vypouklého sklíčka. Ručky jsou jemně zakřivené zručnými hodináři, aby pouzdru hodinek dodaly užší profil. Při otáčení unikátně tvarovanou korunkou můžete cítit sílu navíjecího mechanismu. Hodinky ukazují čas, datum  a díky ukazateli rezervy nátahu vždy budete vědět, jak moc jsou Vaše hodinky „nabité“. Průměr ocelového pouzdra je 40,5 mm. Řemínek je kožený s trnovou sponou a tlačítkem pro uvolnění. Seiko Gimlet jsou precizně zpracované a elegantní hodinky.

 

 

 

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

, ,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Počet kamenů

Pásek

Šířka pásku

Typ

Katalogové číslo: SSA387J1 Kategorie: , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.