Seiko SSA884J1

16 990 

Nádherné dámské společenské mechanické automaty Seiko SSA884J1.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Nádherné dámské společenské hodinky Seiko SSA884J1. Hodinky mají mechanický strojek s automatickým nátahem. Sklíčko je safírové. Pouzdro je z nerezu, pásek je kombinace nerez – keramika. Přes číselník je pohled na nepokoj hodinek.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Počet kamenů

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SSA884J1 Kategorií: , , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.