Seiko SUN059P1

10 890 

Výrazné pánské sportovní hodinky Seiko SUN059P1 se strojkem s technologií Kinetic
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Výrazné pánské sportovní hodinky Seiko SUN059P1. Model je vybaven strojkem technologie Kinetic – základem je quartzový stroj s kondenzátorem (výdrž až 7 let), který se nabíjí pomocí mechanického rotoru – ten generuje proud. Hodinky tedy v sobě kombinují jak technologii mechanických hodinek, tak technologii Quartz, jsou tedy oproti čistě mechanickým hodinkám extrémně přesné. Průměr pouzdra je 45,6 mm – pouzdro je z nerezové oceli 316L. Sklíčko je minerální tvrzené – Hardlex. Pásek je v kombinaci kůže – nylon. Odolnost hodinek je 10 ATM.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

, ,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SUN059P1 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.