Seiko SXB434P1

13 990 

Jemné dámské společenské hodinky Seiko SXB434P1 z řady Premier. Na číselníku je místo indexů 12 pravých diamantů.
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Dostupné na objednávku.

Jemné dámské společenské hodinky Seiko SXB434P1 z řady Premier. Hodinky mají strojek na baterii (Quartz). Pásek je z nerezové oceli. Průměr pouzdra je 30 mm. Sklíčko je safírové. Odolnost je 3 ATM. Hodinky mají povrchovou úpravu pouzdra a tahu pomocí technologie PVD – žluté zlato. Na číselníku je místo indexů 12 pravých diamantů.

 

Japonská hlogo SEIKOodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

 

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

 

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.

Styl

,

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

,

Zadní strana

Pásek

Typ

Katalogové číslo: SXB434P1 Kategorií: , , , ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.