SevenFriday P3C/01 „Hot Rod“

34 900 

Unikátní výrazné mechanické hodinky s automatickým nátahem od mladé ambiciózní švýcarské značky
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Unikátní pánské sportovní hodinky SevenFriday P3C/01 „Hot Rod“. Hodinky mají mechanický strojek s automatickým nátahem – japonská Miyota 82S5. Rozměry nerezového pouzdra (materiálem je ocel 316L) jsou 47 X 51 mm. Na dýnku najdete NFC čip, kterým si můžete ověřit pravost svých hodinek a zároveň si je zaregistrovat u výrobce. Model je v unikátní limitované sérii 450-ti kusů pro celý svět. U nás je dostupný jeden z posledních kusů!! 🙂

 

„Hot Rod“ definuje životní styl skupiny lidí, kteří žijí rychlostí, motory a klasickým designem, které zahrnují svou vášní celým svým srdcem a energií, žijí SEVENFRIDAY. Ponořili jsme se do světa této vášnivé komunity, abychom získali inspiraci pro náš druhý americký speciál (zařazen v tzv. OFF-Series) P3C / 01, který bude přísně limitovaný jen na 450 kusů pro celý svět.

American Hot Rods jsou klasické americké vozy s obrovskými motory, upravovanými pro šílenou rychlost na přímé trati, podobně jako u auta „Muscle Car“, který inspiroval náš první americký speciál P3 / BB „Big Block“.

Jako oslavu ikonického vzoru Hot Rod se model P3C / 01 odkazuje tvary na grily chladičů a speciálních ráfků na ciferníku, pneumatikami je zase inspirovaný obvod pouzdra s ochranou korunky a koženým řemínkem navrženým dle vzorů sedaček a vyboulenou kapotou.

Každý rok se setkávají nadšenci do aut na solné pláni Bonneville Salt Flats v západním Utahu na každoročním „týdnu rychlosti“, kde se pokouší prolomit rychlostní rekordy tratě dlouhé 10 mil.

 

 

 

Mladá amblogo SevenFridayiciózní švýcarská značka SevenFriday se velmi rychle proslavila svým originálním svěžím a lehce odlišitelným designem. Zakladatel značky (Daniel Niederer) pracoval v několika švýcarských hodinářských firmách jako obchodní manažer, nyní stvořil vlastní značku. V hodinkách používá vysoce kvalitní a spolehlivé japonské strojky Miyota s automatickým nátahem. Hodinky se prodávají v originálních dřevěných boxech. Design je inspirován světem techniky, číselníky připomínají například lopatky proudového motoru (řada M), otáčkoměr závodních aut (řada V) nebo jsou inspirovány steam punkem (řada P). Novinkou je řada Q, kde najdete poprvé v hodinkách SevenFriday datumovku. Všechny modely jsou v omezených kolekcích, každé 2 až 3 měsíce spatří světlo světa nový model. Velmi úspěšné jsou úzce limitované série (Woody, Hot Rod, Kuka, Punk, …), které byly většinou rozprodané během několika dnů.

 

Filosofie značky vychází z tradičních společenských pátků, kdy kolegové a přátelé vyráží na skleničku do restaurací nebo na jiné společné volnočasové aktivity. Teze je tedy jednoduchá : Every day should be a Friday !!   – SevenFriday

 

“Komplexně vypadající, ale ve skutečnosti jednoduché hodinky SevenFriday s přímočarým designem, jsou vlastně různé variace na stejné základní konstrukci, vytvořené z nerezové oceli s různými úpravami. Všechny z nich mají velké pouzdro s průměrem 47 mm, intenzivně detailní a vrstvené prolamované číselníky, integrované usazení pásků, japonské strojky Miyota, pásky z kvalitní a silné telecí kůže, speciálně tvrzená antireflexní minerální skla, voděodolné do 3 ATM. Dřevěný box na hodinky připomíná balení kvalitního vína.” – D. Niederer

 

Styl

,

Pohon strojku

Kalibr

Funkce

,

Voděodolnost

Průměr pouzdra

Sklíčko

Barva ciferníku

Zadní strana

Pásek

Šířka pásku

Typ

Limitovaná edice

Katalogové číslo: P3C/01 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.