Vulcain Aviator Instrument Chronograph

Sportovní hodinky Vulcain Aviator Instrument Chronograph s mechanickým strojkem s automatickým nátahem, datumovkou a chronografem
Našli jste nižší cenu? Dejte nám vědět!

Sportovní hodinky Vulcain Aviator Instrument Chronograph jsou vybaveny mechanickým strojkem s automatickým nátahem V-59 (základem je Eta – Valjoux 7753). Hodinky jsou vybaveny datumovkou a chronografem. Nádherné sportovní chronography s dokonalým zpracováním. Použitý základ stroje je Eta – Valjoux 7753 s úpravou manufaktury Vulcain (povrchová úprava, vlastní rotor, …). Safírové antireflexní sklo z obou stran. Odolnost hodinek je 10 ATM. Oproti ostatním hodinkám Vulcain chybí tradiční budíček, mají ale větší průměr – 44,6 mm a na značku Vulcain velmi příjemnou cenu. Standardní vteřinovka není řešena ručkou, ale otočným diskem pod číselníkem – vzniká zajímavý efekt připomínající ukazatel horizontu v letadle. Cena pouze na vyžádání.

 

 

 

 

Tradiční znalogo Vulcainčka hodinek amerických prezidentů

Významná malá švýcarská manufaktura založená roku 1858. Nejvíce ji proslavil zřejmě model Crickett (česky cvrček), představený roku 1947. Jedná se o model s vlastním strojkem V-10, který přinesl na trh poprvé náramkové hodinky s mechanickým budíčkem. Tento model se stal velmi populární mezi americkými prezidenty.

Dalším důležitým modelem byl například model Nautical – hodinky, které se jako první dostaly na zápěstí průkopníka hloubkového potápění Dr. Hannese Kellera (který se na jejich vývoji i sám podílel) do hloubky 300 metrů.

Největším fanouškem značky byl asi Lyndon B. Johnson, který budíčkem pravidelně v průběhu různých jednání zkoušel ostražitost své ochranky (budíček připomíná kromě zvuku cvrčka i tikání nastražené bomby). I Barack Obama je majitel hodinek Vulcain a to konkrétně modelu Anniversary Heart. Pro Donalda Trumpa se hodinky momentálně připravují. Výroba hodinek probíhá v malá vilce v Le Lockle, roční produkce je kolem 2500 kusů.

 

 

 

Barva ciferníku

Funkce
Pásek

Průměr pouzdra

Sklíčko

Voděodolnost

Zadní strana
Kalibr

Katalogové číslo: 5e47ad3c0b00 Kategorie: ,
Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.