Servis, opravy hodinek Brno

Naše společnost nabízí kompletní servis mechanických i quartzových hodinek a hodin včetně starožitných. Vyměňujeme baterie, pásky, kovové tahy včetně zkrácení, provádíme základní čištění hodinek a regulaci chodu u mechanických hodinek. Dále provádíme kompletní opravy, renovace a repase jakýchkoliv hodinek a hodin, včetně výměny skel, leštění pouzder, přetěsnění se zkouškou odolnosti a gravírování na pouzdra nebo pískování textu nebo znaků na skla. Nabízíme i odborné posouzení stavu hodinek včetně odhadu tržní hodnoty, případně informace o původu a roku výroby hodinek.

Provádíme záruční i pozáruční servis na hodinky Ingersoll. (pouze na hodinky koupené u nás nebo v rámci naší oficiální distribuční sítě)

 

Kontakt na servis :

servis@pohankaandco.cz

+420 734 150 787

 

Naše společnost pohanka & co. s.r.o. je od roku 2009 výhradním dovozcem hodinek značky Ingersoll pro Českou republiku a Slovenskou republiku – jsme smluvním partnerem společnosti ZEON Ltd., která je majitelem ochranné známky a výrobcem hodinek Ingersoll. Pravé hodinky Ingersoll tedy můžete na území České republiky a Slovenské republiky koupit pouze od nás nebo našich smluvně vázaných obchodních partnerů. Pozor na nákup hodinek Ingersoll za podezřele nízkou cenu nebo od neoprávněného prodejce – většinou se jedná o ilegální dovoz hodinek, které buď nejsou určeny pro náš trh nebo neprošly kvalitativní kontrolou – takovéto hodinky jsou většinou vyschlé (tedy po krátké době se zadřou) nebo mají jiný funkční problém. Na hodinky které nejsou koupeny v rámci naší distribuční sítě neposkytujeme servis.

Skvělá volba…
  • Žádné produkty v košíku.